Moja dusza wybrała Ciebie na ojca 37 lat temu. W zimie stulecia z marznącymi stopami czekałeś przy drodze na karetkę. Czasami wpadając do domu, żeby ogrzać stopy, by znów biec w oczekiwaniu na wsparcie w moim przyjściu na ten świat.

Duszę miałeś wolną jak ptak, temperamentną i dziką jak konie. I to właśnie te dwa stworzenia niezwykle sobie ukochałeś. Kochałeś też drzewa i kwiaty. Nade wszystko, po swojemu ludzką miłością kochałeś mamę i nas.

Byłeś niezwykle autentyczny. Miałeś odwagę, by żyć idąc za głosem własnego serca. Miałeś wielką energię do działania. Niejednokrotnie pokazywałeś, że życie może być przygodą. Byłeś wytrwały i konsekwentny w założonych celach. I to właśnie te cechy charakteru odziedziczyłam po Tobie.

Po ludzku gubiłeś się, szukałeś i odnajdywałeś. To sprawiało, że czasem wspólne życie było niezłym poligonem, a czasem piękną przygodą. Jestem Ci wdzięczna za te całe 36 lat wspólnej ziemskiej wędrówki. Nade wszystko za wsparcie w tym, by żyć swoją prawdą.

Oczami człowieka, jako czystej materii powiedziałabym do widzenia, aczkolwiek nie mówię nawet do zobaczenia, bo całą sobą wiem i czuję, że jesteś i będziesz tutaj w innej postaci.

Od dziś pozostaje mi żyć jeszcze uważniej, by móc poczuć i usłyszeć Cię w promieniach słońca, kroplach deszczu, śpiewie ptaków i całej niezwykłości Wszechświata.

Uznaję wybór Twojej duszy! I idę do życia spełnić moją misję, w sercu niosąc Twoją czystą miłość…

 

 

Życzę Ci lekkości ze Sobą! 

Ewa Kulesza-Bonarska
……………………………………………………………………………………. 

Terapeutka w nurcie EFT i Ustawień rodzin Berta Hellingera, Nauczycielka Uważności i Świadomego Bycia  

Co mogę dla Ciebie zrobić? –> www.ewakulesza.com 

Dołącz do mojego Newslettera i otrzymaj cudowny materiał 6 Sekretów Życia lekko ze Sobą –> (klik)
Dołącz do bezpłatnejGrupy Lekko Ze Sobą
Odwiedź i subskrybuj mój kanał YT –> YouTube Ewa Kulesza-Bonarska