Od kilu tygodni na oceanie mojego życia przechodzi wielki sztorm. Tratwa na której płynę porywana jest na wszystkie strony. Ja siedzę na niej, boję się i jednocześnie wierzę, że to dla mnie, a nie przeciwko mnie, oddycham, modlę się i działam tam, gdzie mam wpływ. A za mną nieustannie chodzi tęcza.

Przypadek?

Za dużo już doświadczyłam, za wiele widziałam, za dużo zrozumiałam, żeby nie uwzględniać tego, co przychodzi niewidzialnej dla nas strony świata.

Omen, co to takiego?

„Omen to inaczej znak, wróżba, która daje sygnał dotyczący przyszłych bądź już dziejących się wydarzeń. W wielu kulturach i społeczeństwach pewne znaki, sytuacje, ale również zwierzęta i przedmioty są uważane za przepowiadające szczęście i powodzenie. Po ich dostrzeżeniu możemy być pewni, że wszechświat nam sprzyja a obrany kierunek działania jest słuszny i przyniesie same dobre efekty.

Nasi przodkowie uważnie patrzyli na otaczającą rzeczywistość i nauczyli się odczytywać sygnały płynące od niewidzialnej strony świata. Kiedy rozpoczynali jakieś ważne przedsięwzięcie lub wybierali się w daleką drogę, bacznie rozglądali się wokół szukając znaków mających utwierdzić ich w podjętym działaniu. Czytania znaków od Losu można się nauczyć i wykorzystywać je w codziennym życiu.

Tęcza na niebie

To jeden z najlepszych omenów jakie daje nam świat przyrody. Pojawienie się tęczy świadczy o sprzyjaniu dobrych energii, jedności świata materialnego i duchowego, to symbol pokoju i harmonii. Kiedy dokądś idziemy a na niebie zalśni tęcza, możemy być pewni, że sytuacja rozwinie się nad wyraz dobrze.”

Zapraszam Cię na najbliższe wydarzenia:

Z miłością i lekkością
Ewa Kulesza-Bonarska
…………………………………………………………………………………….

Terapeutka w nurcie EFT i Ustawień rodzin Berta Hellingera, Nauczycielka Uważności i Świadomego Bycia
Co mogę dla Ciebie zrobić? –> www.ewakulesza.com
Dołącz do mojego Newslettera i otrzymaj cudowny materiał 6 Sekretów Życia lekko ze Sobą –> (klik)
Dołącz do bezpłatnejGrupy Lekko Ze Sobą
Odwiedź i subskrybuj mój kanał YT –> YouTube Ewa Kulesza-Bonarska
Dołącz do Kręgu Kobiet w Szwajcarii -> Więcej o Kręgu Kobiet w Szwajcarii