BOGINIE ŻYCIA – Polski Krąg Kobiet w Szwajcarii

przez
526 526 people viewed this event.

Zapisy kończą się za

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)

Żyjemy w wymagających czasach.
Czasach, w których świat szczególnie potrzebuje kobiecej energii 

Aby jednak móc ofiarować to światu, trzeba nam kontaktu z naszą kobiecą mocą, wyjątkową wrażliwością, wewnętrznym pięknem i energetyczną seksualnością! 

W codziennej pracy z kobietami często obserwuję, jak trudno przyjąć im własną kobiecość w pełni. Stoi za tym wiele blokad, które mieszczą w sobie różnorodne, osobiste historie. Sama, przez większość mojego dotychczasowego życia też tego doświadczałam. 

Kiedy jednak udaje się przyjąć ją do własnego serca, żyć w połączeniu z nią i dać sobie wewnętrzne przyzwolenie na swobodny przepływ kobiecej energii, to nasze życie staje się po prostu lżejsze, a co najważniejsze kompletne i spełnione. 

BOGINIE ŻYCIA  – to bezpieczna i przyjazna przestrzeń dla wszystkich kobiet, które poprzez tworzenie wspólnoty i wewnętrzną pracę, chcą zgłębiać pokłady własnej kobiecości, odblokowywać zatrzymaną kobiecą energię, otwierać się na kobiecość i razem wzrastać. 

Zapraszam Cię do Polskiego Kręgu Kobiet w Szwajcarii, podczas którego, w gronie kobiecej energii, będziesz odkrywała moc własnej kobiecości i siły tworzenia wspólnoty. 

Jako efekt głębiej zaangażujesz się w swoje życie, nabierzesz większej odwagi do życia w pełni, Twoja kreatywność i seksualność będzie wyzwolona, a relacje, które tworzysz, staną się bardziej satysfakcjonujące. 

🌺 Jak?
Spotkania mają charakter rozwojowy.
Szczególną uwagę kierujemy na odblokowanie stłumionej kobiecej energii i budowanie siostrzanej wspólnoty.  

Korzystamy z wielkiej mocy i wsparcia grupy, procesu terapeutycznego i swojej własnej mądrości, pracujemy ze stłumionymi emocjami, blokadami w ciele, ograniczającymi przekonaniami, wyzwalamy kobiecą dzikość i ognistą seksualność. Śmiejemy się, tańczymy, śpiewamy, bawimy, odkłamujemy głęboko zakorzenione w nas stereotypy, płaczemy, milczymy, rozmawiamy i wspieramy.   

🌷 Dlaczego?
Bo…
▪️ 1+1=3
▪️ razem łatwiej
▪️ razem skuteczniej
Bo w stadzie siła i moc 😉 

🌺W październikowym Kręgu spotykamy się o zachodzie słońca.
Będziemy
rozmawiać, pracować z kartami, wspierać i osadzać się w Tu i teraz.

🌍 Gdzie?
Okolice Affoltern am Albis (dokładne miejsce spotkania zostanie podane w mailu po zakupie)

A w wybranych terminach – w lesie, przy ognisku, w górach, nad jeziorem, o wschodzie słońca. Tam, gdzie dusza poprowadzi… 

⏰ Kiedy?
Dzień: 29 października 2022
Godzina: 17:45

💸 Za ile?
50 CHF za spotkanie.
Uwaga! Warunkiem uczestnictwa w spotkaniu jest dokonanie płatności.

📧 Jak dołączyć i otrzymać szczegóły dotyczące spotkań?
Jeśli decydujesz się na udział w programie Boginie Życia, dokonaj zakupu. > Klik
Zapisy trwają do 27 października lub wyczerpania miejsc.

PROWADZĄCA: 
Ewa Kulesza-Bonarska 
Trenerka wewnętrznej zmiany i holistyczna terapeutka

Nauczycielka Praktyki Świadomej Obecności, Certyfikowana Trenerka/ Terapeutka EFT, Terapeutka Cichych Ustawień Rodzin wg Berta Hellinger’a, Absolwentka Szkoły Analizy Transakcyjnej, Członkini Polskiego i Europejskiego Towarzystwa Analizy Transakcyjnej, mgr Pedagogiki, Doradztwa zawodowego i Personalnego.

Kobieta podążająca za głosem swojego serca, krocząca duchową ścieżką, na której czuje się prowadzona i wspierana, co daje jej odwagę i siłę, by dzielić się swoim osobistym doświadczeniem i wspierać inne kobiety do życia w pełni i lekkości.

Pracuje z klientami indywidualnie, prowadząc sesje online, a także warsztaty terapeutyczno-rozwojowe, grupę terapeutyczno-rozwojową w zakresie rozpoznawania i transformowania toksycznego wstydu oraz kompleksowy program pracy z wewnętrznym dzieckiem.
Prywatnie mama, córka, siostra, żona, partnerka, kochanka, przyjaciółka, miłośniczka wewnętrznego rozwoju, spełniona kobieta, która lubi swoje życie. 

🌺 Dlaczego Krąg Kobiet?
Kiedyś, w zdecydowanej większości korzystałam z mojej męskiej energii, która sprawiła, że stałam się siłaczką. Moje życie było jednym, wielkim polem bitwy. Niemalże bez ustanku walczyłam zmagając się z życiem.  

Kiedy transformowałam własne ograniczające przekonania, uwolniłam stłumione emocje i odblokowałam kobiecą energię, zaczęłam nowy rozdział życia. Dziś mogę czuć się w pełni spełnioną kobietą, gdzie mogę być po prostu sobą i korzystać z wielkich zasobów mojej kobiecej MOCY. 

Wierzę, że wspierające się wzajemnie i połączone ze swoją mocą kobiety, czynią ten świat piękniejszym, a nasze wspólne jutro bardziej przyjaznym i bezpiecznym dla wszystkich. 

👉 Dołącz do grupy „Boginie Życia – Polski Krąg Kobiet w Szwajcarii”klik

Aby zarejestrować się na to wydarzenie, odwiedź następujący adres URL: https://ewakulesza.com/produkt/boginie-zycia-pazdziernik →

 

Data i czas

29-10-2022 17:45
 

Data Zakończenia Rejestracji

27-10-2022

Podziel się z przyjaciólmi