Pamiętam ten dzień bardzo dokładnie!
Byłam wtedy pełnoetatowym pracownikiem korporacji i stęsknioną, za wspólnym czasem z synem, mamą. Wzięłam urlop i postanowiłam odprowadzić moje dziecko do szkoły. Szliśmy razem trzymając się za rękę, a promyki słońca ogrzewały nasze twarze. Radość, którą miałam w sobie w związku z tym doświadczeniem i jednocześnie smutek, że tak rzadko mogę tego doświadczać, miały ogromną siłę.

Wtedy po raz pierwszy, świadomie zapragnęłam mieć taką pracę, żeby słońca nie oglądać przez szybę firmowego okna, a MÓC go poczuć w ciągu dnia na własnym ciele i żeby BYĆ przy moim dziecku, a nie tylko bywać.

To stało się moim MARZENIEM. Nieśmiało marzyłam. Na początku z brakiem wiary, ale pozwoliłam sobie na to i dalej marzyłam. Kiedy oswoiłam już w sobie to marzenie, maluśkimi kroczkami, na początku z lekką niewiarą, kroczek po kroczku, powoli, żeby nie przestraszyć mojej podświadomości, zupełnie nieświadomie, zaczęłam działać w kierunku realizacji tego pragnienia.

I tak upłynęło 3 lata, kiedy moje MARZENIE przerodziło się w świadomy, konkretny plan. Konsekwentnie, z wiarą, ale też pokorą, napotykając na różne przeszkody, realizowałam wyznaczony cel.

Dziś, nie czekając na emeryturę, w środku pięknego jesiennego dnia, mogę wyjść z moim psem na spacer, dać buziaka mojemu synkowi, podać mu obiad przygotowany ze świeżych, smacznych składników w moim nowym domu i z radością pracować 🙂

1. POZWÓL SOBIE MARZYĆ
2. DAJ SOBIE CZAS, BY OSWOIĆ MARZENIE
3. UFAJ
4. UŁÓŻ PLAN DZIAŁANIA
5. DZIAŁAJ
a WSZECHŚWIAT/ SIŁA WYŻSZA/ BÓG (jak kto woli to określać)
ZROBI WSZYSTKO, ŻEBY POMÓC CI ZREALIZOWAĆ TWOJE MARZENIE!


Z Miłością i Ciekawością Życia
Ewa
ewakulesza.com