Konstelacje rodzinne, psychoterapia, psychologia, wszystkie nurty zajmujące się wspieraniem w powrocie do siebie, odzyskiwaniem własnej mocy i sprawczości, patrzą w tym procesie na rodziców.

23 czerwca to w Polsce Dzień Taty. A zatem spojrzymy dziś na Ojca, okiem ustawień systemowych (konstelacji rodzinnych).

Matka przyprowadza nas na ten świat, a Ojciec prowadzi do świata. To ich główna rola…

Prowadzić do świata, to stawiać czoła życiowym wyzwaniom, odważyć się marzyć, stawiać cele i realizować je. To z męskiego bierzemy siłę do działania, skutecznego stawiania granic, umiejętność dokańczania rozpoczętych projektów. Z męskiego bierzemy energię do realizowania się w tym świecie w różnych obszarach swojego życia.

Z okazji Dnia Ojca, przygotowałam dla Ciebie prezent. Tutaj otrzymasz do niego bezpłatny dostęp: https://ewakulesza.com/ojciec/ 

 

Ps. Najdłuższą drogę jaką w swoim dotychczasowym życiu przeszłam, to droga z własnego serca do serca Taty. Często dzielę się tą historią podczas moich warsztatów. To droga na której było wszystko, a na jej końcu odnalazłam wielką miłość, która zasila mnie każdego dnia, pomimo śmierci ojca. To była bardzo długa, wymagająca i mocna droga, która jednocześnie przyniosła największy życiowy dar ❤️.

Dziękuję Tato, że z wszystkim, co przyszło z Tobą, mogłam doświadczyć tej łaski uznania tego co było, takim jakie było i poczuć tę siłę miłości, która chroni i zasila po dziś 🙏

Pobierz bezpłatne ćwiczenie “List do Ojca”:

Z miłością i lekkością
Ewa Kulesza-Bonarska
…………………………………………………………………………………….

Terapeutka w nurcie EFT i Ustawień rodzin Berta Hellingera, Nauczycielka Uważności i Świadomego Bycia
Co mogę dla Ciebie zrobić? –> www.ewakulesza.com
Dołącz do mojego Newslettera i otrzymaj cudowny materiał 6 Sekretów Życia lekko ze Sobą –> (klik)
Dołącz do bezpłatnejGrupy Lekko Ze Sobą
Odwiedź i subskrybuj mój kanał YT –> YouTube Ewa Kulesza-Bonarska
Dołącz do Kręgu Kobiet w Szwajcarii -> Więcej o Kręgu Kobiet w Szwajcarii