Moja Siostra właśnie miała swoje 39 urodziny. Mimo dość dużej odległości udało nam się spotkać.
W prezencie przeprowadziłam dla niej analizie jej Okresu Projekt/Cel. Okresu, który wg Totalnej Biologii, niezwykłej teorii Marc Frechet’a i zgodnie z Prawem Wrzechświata, przypada niedługo przed poczęciem, w czasie ciąży matki, narodzin dziecka, aż do ukończenia jego pierwszego roku życia. I właśnie ten okres jest PLANEM/ CELEM NA CAŁE ŻYCIE TEGO CZŁOWIEKA.

Zatem, wszystko co wydarza się potem w naszym życiu jest już tylko wiernym odtwarzaniem zapisu tamtych doświadczeń rodziców, emocji i myśli matki.

To niezwykle ważne odkryć możliwie najwięcej zdarzeń, które przypadały na tamten okres naszego życia. Są naszym największym skarbem i możliwością uwolnienia siebie od wielu cierpień zarówno fizycznych jak i psychicznych, a także zrozumienia wielu naszych myśli i zachowań, które obecnie towarzyszą nam w codzienności.

Kilka godzin spędzonych przy kuchennym stole do 2.00 w nocy, dziesiątki szczerych, aż do głębi serca historii, odkrytych tajemnic, radości, łez, uścisków i czułości. To wszystko spotkało mają siostrę tego wieczoru, a właściwie nocy.
Odkryła, dlaczego myśli w taki, a nie inny sposób o życiu i dlaczego w jej życiu cyklicznie wydarzają się pewne rzeczy.

DROGA SIOSTRO życzę Ci odwagi i siły w nieustannym odkrywaniu siebie, swoich możliwości, każdego dnia rozkładania swoich skrzydeł coraz szerzej i pofrunięcia do gwiazd.
Lataj wysoko, spełniaj marzenia i żyj pełnią życia. Bo jak powiedział John Irving: „Chodzi o to, żeby żyć zanim się umrze, bo to może być wielka przygoda, Żyć”…

Ps. MAMO dziękuję Ci za Twoją siłę i odwagę, by szczerze mówić o swoich różnych, niejednokrotnie trudnych, a nawet bardzo intymnych doświadczeniach. To wielka odwaga i mądrość życiowa!!! DAŁAŚ NAM NAJWIĘKSZY PREZENT JAKI MOŻE OTRZYMAĆ DZIECKO OD SWOJEGO RODZICA.

Z wyrazami głębokiej wdzięczności do Wszechświata, że mogę tego wszystkiego doświadczać ❤

 

Ewa Kulesza-Bonarska

Terapeuta EFT
Praktyk Integracji Oddechem i Integrującej Obecności
ewakulesza.com