Opinie

Mam przyjemność pracować z kobietami nastawionymi na zmianę

Poprzez warsztaty, indywidualne sesje terapeutyczno-rozwojowe oraz programy pracy własnej wpieram kobiety w tworzeniu życia, jakim chcą, a nie muszą żyć. Życia, w którym doświadczają lekkości i wewnętrznego spokoju, mają siłę do działania i czują się spełnione.

Oto kilka informacji zwrotnych od kobiet, z którymi miałam przyjemność pracować.

Dziękuję za Wasze słowa i możliwość podzielenia się nimi z innymi.

Do niedawna należałam do grupy osób, dla których bardzo trudnym było takie prawdziwe zadbanie o siebie. Na terapię do Ewy trafiłam szukając pomocy dla moich córek. Oczywiście dla siebie samej takiego kroku bym nie wykonała. I tak oto, od pół roku „przez ten traf” zmieniam moje życie. Z naciskiem na słowo „moje”. Nie „nasze”, nie „ich”, a „moje”. I to jest bardzo ważne.
I to już zaczęło się dziać. Każda praca z Ewą jest dla mnie olśnieniem, zrobieniem „ding dong” w myślach, które chciały być usłyszane, a którym od dawna nikt nie chciał otworzyć drzwi. Z pomocą Ewy popłynęły, wyszły, obudziły się i uwolniły. Moje czarne chmury. Moje kalki. Moje stopklatki. W czasie sesji przemieszczamy się w czasie i to jest niezwykłe. Uzdrawiając sceny przeszłości, moje ciało tu i teraz zaczyna inaczej oddychać. Gdy głośno powtarzam rundki EFT czuję, jak uwalniają się te nawet najtrudniejsze kody w połkniętych przeze mnie programach. Te zapisane niewidzialnym tuszem, pogmatwanym kodem brazylijskiej telenoweli.
Ewa jest czujna, bardzo empatyczna, za każdym razem mnie zdumiewa, jak idealnie mnie odczytuje.
Całym sercem czuję wdzięczność za to, że Ewa pojawiła się na mojej ścieżce. To jest naprawdę piękne, że to ona właśnie zajmuje się EFT, że dzieli się z nami swoim doświadczeniem, że jest terapeutką. Bowiem jest w tym boska.
Dziękuję,
Edyta

Dla mnie to była wspaniała sesja i nie spodziewałam się, że uwolnią się ze mnie takie emocje.
Z tego miejsca chciałabym Ci jeszcze raz za tą sesję podziękować 🙂
Monika

Coś dziś znów ważnego pyknęło w tej mojej terapii. Jakież to jest niezwykłe, nieprzewidywalne. Zdumiewa mnie to za każdym razem.

Dziękuję za Twoją pracę, profesjonalizm, za to, co robisz. Bardzo to doceniam.

Niejednokrotnie na tych naszych spotkaniach doznałam czegoś „pierwszy raz w życiu”. Twoja uważność jest bardzo piękna. Te rundki, które tworzysz, zawsze trafiają w sedno.

Dziękuję z serca.

Edyta

Dziękuję za wczorajszą sesję, która bardzo wyciszyła mnie na resztę dnia… Poczułam, że potrafię skupić się na sobie, na spokoju w swoim wnętrzu i dzięki temu doprowadziłam trudną rozmowę do końca bez zanurzania się po raz kolejny w konflikt. Wiem, że przede mną jeszcze dużo do odkrycia i bardzo mnie to mobilizuje do praktyki, ponieważ za każdym razem jest inaczej. Czasem trochę łatwiej a czasem znowu trudniej, ale za każdym razem bardzo odkrywczo. I coraz wyraźniej widzę, że się we mnie zmienia…
Dziękuję.
Ewa

Piszę do Ciebie, ponieważ moja ostatnia praca grupowa cały czas we mnie pracuje. Miałam okazję zrobić wskazane przez Ciebie ćwiczenie i już obserwuję inną jakość. Dzieją też się rzeczy niesamowite!
To jest ten moment, kiedy mówię „WOW”, bo wystarczyło podjąć świadomą decyzję – taką prosto z serca, a wszytko się zadziewa.
Tak wiele jest w nas, we mnie i mam teraz tyle motywacji i takiej energii, która może przenosić góry 🙂
Po raz pierwszy czuję tak na co dzień, podczas pracy, gotowania, sprzątania – tę wewnętrzną siłę i moc. Ona jest ze mną cały czas, a nie tylko w momencie medytacji, jak to było do tej pory. Jest to tak piękne, cudowne uczucie… dużo by pisać.
Bardzo Ci dziękuję za prowadzenie i wsparcie, za uważność i otwartość serca.

Małgosia

Bardzo polecam pracę ze sobą z Ewą. W przestrzeni, którą stworzyła czułam się pewnie, mogłam poruszyć nawet najbardziej krępujące tematy. Ewa z lekkością przeprowadzała uczestników przez trudne procesy, które czasami dla nas wydają się z góry skazane na niepowodzenie.
Nauczyłam się metody EFT, głębszej pracy z emocjami, lepszego kontaktu ze swoim ciałem. W dużym stopniu pokonałam strach przed publicznym wypowiadaniem się, poprawiłam relacje z mamą.
Lucyna

Moją największą obawą była niepewność i strach czy uda mi się dotrzeć do źródła moich blokad i czy będę potrafiła znaleźć drogę do ich uzdrowienia.
Warsztat pomógł mi rozpoznać moje stłumione, niewyrażone emocje, dotrzeć do ich źródła i zmierzyć się z nimi.
Po mojej indywidualnej sesji poczułam wielką ulgę, a po całym warsztacie czuje spokój i radość!
To był czas przepięknej pracy! Czuję ogromną wdzięczność za prowadzenie i ogromne wsparcie jakie Ewa nam dawała. Wspólna przestrzeń jaką dzieliliśmy z pozostałymi uczestniczkami dawała wielką siłę do otwierania się i dzielenia własnymi, często bardzo trudnymi doświadczeniami… Dla mnie był to czas zmian i dzisiaj czuję, że jestem na właściwej drodze!
Renata

Moją największą obawą było otworzyć się przed grupą i zdefiniować, jaki mam problem.
Zostałam wysłuchana i otoczona troską przez prowadzącą. Grupa dała mi duże wsparcie. Poznałam, z czym zmagają się inne osoby i mogłam zrozumieć, że każdy z nas zmaga się z czymś.
Cieszę się, że mogłam otworzyć się i odkryć swój problem. Teraz wiem jak nad nim pracować.
Aleksandra

Przed rozpoczęciem warsztatu miałam obawy czy moje potrzeby zostaną zaspokojone, czy będę czuła się bezpiecznie i prowadząca będzie szanowała moje uczucia i potrzeby.
Teraz kiedy warsztat dobiegł końca mogę powiedzieć, że naprawdę warto wziąć udział w warsztatach. Ewa potrafi bardzo uważnie słuchać i trafia w punkt! A prowadzone przez nią warsztaty sprawiły, że odblokowałam i przetransformowałam zablokowane emocje. Wspomagała mnie dodatkowa uważność na ciało, przełamałam barierę bycia widoczną. Warsztat pokazał mi również jak wszyscy jesteśmy wszyscy połączeni i pokazał wartość pracy grupowej.
Szczerze polecam pracę z Ewą.

X

Rozpoczynając warsztat miałam obawę, że stosowane metody nie zadziałają. Jednak teraz mogę śmiało powiedzieć: działają! Trochę tak jak przeciek, sączy się cały czas.
Jeśli tu jesteś i czytasz o warsztacie to znaczy, że szukasz wsparcia w rozwiązaniu życiowych emocjonalnych supełków. Ja to wsparcie na tym warsztacie dostałam!

Magda

„Jestem Ci wdzięczna za tę grupową sesję uwalniania emocji. Przeogromnie.
Poczułam jak bardzo poruszany temat dotyczy mnie.
Podziwiam metodę i zachwycam się jej cudowną terapeutyczną mocą.
Przepiękny dobór słów do rundki, czułam łączność ustawienia BH i oddanie szacunku tym, co przed nami. Przepiękna 🙂 przepiękna uwalniająca praca.
Jestem bardzo za nią wdzięczna.
Dziękuję❤
Magda

Dokonaj upragnionych zmian ze mną!