Wychodzę z tego schematu

DOŁĄCZ DO WEBINARU z procesem transformacyjnym
Webinar już się odbył. Zapraszam Cię do zapoznania się z najbliższymi wydarzeniami:
ewakulesza.com/wydarzenia/

Podczas Webinaru  „Wychodzę z tego schematu”:

=

Dowiesz się jak wpadłaś w pułapkę swojego schematu 

=

Rozpoznasz ograniczający Cię schemat 

=

Poznasz skuteczne narzędzie wspierające w wychodzeniu z tego schematu 

=

Wejdziesz na nową ścieżkę w swoim życiu 

=

Otrzymasz wyjątkową ofertę na dostęp do platformy rozwojowej Mental Shift 

A wszystko po to, by stać się Świadomym Spełnionym Dorosłym, odzyskać Moc i Żyć w Lekkości!

MASZ W SOBIE WSZYSTKO,
BY ZACZĄĆ
ŻYĆ W SPEŁNIENIU I SATYSFAKCJI
 

Każdy z nas ma swoją historię.
Każdy z nas ma swoje zasoby i ograniczenia.
To z nich wynikają nasze decyzje i działania.

A to bezpośrednio wpływa na jakość naszego życia.

Jednym z kluczowych elementów życia w spełnieniu i satysfakcji w każdym obszarze życia, jest odkrywanie ograniczających nas schematów i transformacja ich

Jeśli tego nie dokonamy, trudno ruszyć do przodu, wyjść z marazmu, działać inaczej, nawiązać wartościowe relacje, spełniać się w życiu osobistym i zawodowym.

Istnieje jednak sposób, aby to zmienić!

Ten sposób poznasz właśnie podczas Webinaru „Wychodzę z tego schematu” i zrobisz konkretny krok ku życiu w spełnieniu i satysfakcji jako Świadomy Spełniony Dorosły.

Szczegóły webinaru

Termin webinaru

Webinar już się odbył.

Czas trwania

Spotkanie trwa ok. 1h

Jak dołączyć?

Zapisz się na listę, a otrzymasz wiadomość z linkiem do spotkania

Zmień ograniczający Cię schemat
i żyj pełnią swoich możliwości!
 

Co mówią uczestnicy Webinarów:

Ewa Kulesza-Bonarska

Holistyczna Terapeutka i Trenerka Zmiany

Misją mojej pracy jest wspierać innych do stania się Świadomym Spełnionym Dorosłym, aby móc odczuwać satysfakcję i lekkość w każdym obszarze swojego życia. 

Pracuję z klientami 1:1 i grupowo prowadząc sesje online, warsztaty ustawień systemowych, warsztaty i programy rozwojowe. W autorskim programie Klasa Czucia i sesjach praktyki obecności uczę jak odzyskiwać wewnętrzny spokój i być w Tu i Teraz.  

Formalnie jestem Certyfikowaną Trenerką/ Terapeutką Technik Wolności Emocjonalnej EFT i Certyfikowanym Praktykiem Matrix Reimprinting, Certyfikowaną Terapeutką Cichych Ustawień Rodzin wg Berta Hellinger’a, Certyfikowaną Nauczycielką Integrującej Obecności, Absolwentką Szkoły Analizy Transakcyjnej, Absolwentką dwuletniej szkoły psychoterapii zorientowanej na proces (Processwork) w Instytucie Psychologii Procesu rekomendowanego przez International Association for Porcess Oriented Psychology, Członkinią Polskiego i Europejskiego Towarzystwa Analizy Transakcyjnej, mgr Pedagogiki, Doradztwa zawodowego i Personalnego.  

Prywatnie jestem szczęśliwą mamą i spełnioną kobietą, która przeszła drogę od życia w lęku, poczuciu winy i byciu ciągle niewystarczająco dobrą, do życia w zaufaniu do tego, co ponad mną, szacunku do siebie, a to sprawiło, że nauczyłam się żyć Lekko ze Sobą i dziś wspieram w tym innych. 

Prywatnie jestem szczęśliwą mamą i spełnioną kobietą, która przeszła drogę od życia w lęku, poczuciu winy i byciu ciągle niewystarczająco dobrą, do życia w zaufaniu do tego, co ponad mną, szacunku do siebie, a to sprawiło, że nauczyłam się żyć Lekko ze Sobą i dziś wspieram w tym innych. 

DOŁĄCZ DO WEBINARU „WYCHODZĘ Z TEGO SCHEMATU” i ciesz się swoim życiem! 

Copyright © Ewa Kulesza-Bonarska