ODKRYJ  SWOJE  WEWNĘTRZNE  DZIECKO

I ZRÓB KROK KU PRAWDZIWIE RADOSNEMU I SPEŁNIONEMU DOROSŁEMU ŻYCIU.

Już 01.12.2021 r. rozpoczynamy 3-dniowe WYZWANIE,

podczas którego przybliżysz się do swojego wewnętrznego dziecka,

by zrobić świadomy krok ku prawdziwie radosnemu i spełnionemu życiu. 

Spotykamy się 3 razy na żywo!  

Wyzwanie rozpocznie się za:

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)

W każdym z nas mieszka nasze wewnętrzne dziecko. To w jakiej jest ono formie, czy mamy z nim dobry kontakt, dostrzegamy je i troszczymy się o nie bezpośrednio wpływa na jakość naszego dorosłego życia. 

Bardzo często, z niewiedzy czy biegu i zmaganiu się z życiem, w ogóle nie zwracamy na nie uwagi. A to właśnie ono, a właściwie jego doświadczenia stanowią jeden z głównych filarów fundamentu naszego ziemskiego życia.  

Im bardziej nasze wewnętrzne dziecko jest nieszczęśliwe i pozostawione samemu sobie, tym bardziej nasze fundamenty są kruche i niestabilne, a życie przepełnione jest niepokojem, brakiem radości i spełnienia. 

Każdy z nas może to zmienić, odnaleźć swoje dziecko i zatroszczyć się o nie! To czyni je po prostu szczęśliwym, a w Twoim życiu chętnie gości spokój, radość i siła by żyć w pełni. 

Dlatego zapraszam Cię do mojego Wyzwania – ODKRYJ SWOJE WEWNĘTRZNE DZIECKO.

3 KROKI, ABY ODKRYĆ SWOJE WEWNĘTRZNE DZIECKO 

PLAN SPOTKAŃ

W tym module dowiesz się kim właściwie jest wewnętrzne dziecko, jak wpływa ono na nasze dorosłe życie i dlaczego stanowi fundament dobrego i spełnionego życia teraz.

01.12., godz. 20:02

W tym module odkryjesz jak Twoje naturalne, szczęśliwe dziecko stało się skrzywdzonym wewnętrznym dzieckiem, a także sprawdzisz w jakim stanie obecnie ono jest .

02.12., godz. 20:02 

W tym module nauczysz się jak możesz pracować z własnym wewnętrznym dzieckiem, aby uleczyć rany przeszłości i rozwinąć swój potencjał w dorosłym życiu.

03.12., godz. 20.02

Odnajdź drogę do swojego Wewnętrznego Dziecka.
Naucz się o nie troszczyć. Wróć do harmonii i Żyj w pełni.
Dołącz do Wyzwania!

Ewa Kulesza-Bonarska
O mnie

Nazywam się Ewa Kulesza-Bonarska.

Jestem Nauczycielką Integrującej Obecności, Certyfikowaną Trenerką/ Terapeutką Technik Wolności Emocjonalnej EFT, Terapeutką Cichych Ustawień Rodzin wg Berta Hellinger’a (w procesie certyfikacji), Absolwentką Szkoły Analizy Transakcyjnej, Członkinią Polskiego i Europejskiego Towarzystwa Analizy Transakcyjnej, mgr Pedagogiki, Doradztwa zawodowego i Personalnego.

Pracuję z klientami indywidualnie prowadząc sesje onlinewarsztaty rozwojowe oraz grupę terapeutyczno-rozwojową w zakresie rozpoznawania i transformowania wstydu.

Moją intencją jest wspierać kobiety w ich transformacji do życia, w którym czują się spełnione, mają siłę i odwagę, by stawać do życia, jakim chcą, a nie muszą żyć i w którym jest im po prostu Lekko ze Sobą.

Prywatnie jestem szczęśliwą mamą, żoną i spełnioną kobietą, która przeszła drogę od życia w lęku, poczuciu winy i byciu ciągle niewystarczająco dobrą do życia w zaufaniu do tego, co ponad mną, szacunku do siebie, a sprawiło, że nauczyłam się żyć Lekko ze Sobą i dziś wspieram w tym innych.