Jestem szczęśliwą, świadomą i spełnioną Kobietą. Choć ciągle jestem w drodze, to w końcu rozumiem siebie, czuję się wolna, sprawcza i właściwa dokładnie taka jaka jestem. Na co dzień pomagam ludziom stać się Świadomym, Spełnionym Dorosłym, dzięki czemu mogą czuć się Lekko ze Sobą każdego dnia i w każdym obszarze życia.

ALE NIE ZAWSZE TAK BYŁO…

Kiedyś w ogóle nie wierzyłam, że to jest możliwe i przez długi okres mojego życia, funkcjonowałam w braku spełnienia i satysfakcji, a „Lekko ze Sobą”, wydawało mi się być zarezerwowane dla jakieś elity tego świata. A to za sprawą tego, że powtarzałam destruktywne schematy wyniesione z doświadczania DDD (Dorosłe Dzieci z Rodzin Dysfunkcyjnych). Tkwiłam w wielu niesłużących mi relacjach, nie znałam siebie, swoich potrzeb i nie potrafiłam zatroszczyć się o siebie i swoje granice, nie widziałam siebie i często zgadzałam się na to, na co tak naprawdę, w głębi serca, zgadzać się nie chciałam. Byłam niemalże jak ogród bez ogrodzenia, po którym mógł chodzić każdy, kiedy i jak chciał. Ponadto ciągle brakowało mi pieniędzy, wiecznie zmagałam się z życiem, czego efektem były choroby jelitowe i neurologiczne. A na dodatek, w ogóle o tym nie wiedząc, panicznie bałam się być szczęśliwą i spełnioną kobietą w każdym obszarze swojego życia. Ba, nawet chyba nie miałam odwagi o tym zamarzyć. Jak widzisz, lekko nie było…

KIEDY I JAK TO SIĘ ZMIENIŁO?

To był wieloletni proces z jednym szczególnym dla wydarzeniem…
Byłam wtedy na samotnym spacerze w lesie. Słońce wysoko świeciło na niebie, wiatr muskał moje policzki, ciepłe promienie słońca przedzierały się przez zielone liście i ogrzewały moje ciało. Szłam, oddychałam i nagle poczułam w sobie tę decyzję:

Koniec życia w ciężkości, teraz mój czas, czas życia w lekkości i byciu Świadomym Spełnionym Dorosłym.

DZIĘKI CZEMU TO SIĘ ZMIENIŁO?

Ta decyzja mogła zapaść we mnie po wielu najróżniejszych życiowych wydarzeniach, wnoszeniu świadomości do własnego życia, nauki siebie, konsekwencji i determinacji. Przeszłam wiele różnych dróg, na których napotkałam wielu nauczycieli, też tych, którzy nauczali raniąc. A ja pokornie wyciągałam lekcje z tego, co przynosiło mi życie, uwalniałam pozostałości traum, zarówno własnych, jak i rodowych, odkodowywałam niesłużące mi przekonania, zmieniałam destruktywne programy, odblokowywałam dawno temu zamrożone we mnie emocje, uczyłam się nowych sposobów myślenia i działania, wylałam morze transformujących łez… 

Aż w końcu, coś się we mnie odblokowało, poczułam przepływ życiowej energii, uwolniłam się od iluzji idealnego życia, doceniłam i uszanowałam siebie, przyjęłam swoje życie, polubiłam siebie taką, jaką jestem, obdarzyłam miłością swoje ciało, zaufałam wewnętrznej mądrości i odzyskałam prawdziwą wiarę w siebie!

JAK DOKONYWAŁAM ZMIAN?

Rozwój i duchowość były mi bliskie już w czasie podstawówki. Moje dzieciństwo nie było cukierkowe. Wychowałam się w kulcie ciężkiej pracy, wiecznego zmagania, lęku i toksycznego wstydu. Już wtedy nieświadomie poszukiwałam rozwiązań. Czytałam czasopisma rozwojowe, ufałam Sile Wyższej, a w ramach autoterapii śpiewałam i pisałam wiersze.

Świadomą przygodę z rozwojem rozpoczęłam w 2006 roku, kiedy to świadomie zmieniłam studia na takie, do których wołało mnie moje serce.

A po 5 latach tego wyzwania, na Placu Dwóch Krzyży w Poznaniu jako studentka, pracownik korporacji, mama, żona otrzymałam dyplom mgr Pedagogiki, Doradztwa zawodowego i personalnego. Później jeszcze spędziłam tysiące godzin w szkołach terapeutyczno-trenerskich, na salach warsztatowych i wykładowych, własnych sesjach indywidualnych i grupowych. W rozwój osobisty jak i zawodowy zainwestowałam kilkaset tysięcy złotych, przeleciałam i przejechałam tysiące mil, poświęciłam tysiące godzin własnego czasu i niezliczoną ilość energii, aby być w tym miejscu, w którym jestem. 

TY TEŻ TAK MOŻESZ!

Czy da się szybciej i inaczej? Tak, ale ja nie wiedziałam jak to zrobić i też nie miałam tej możliwości. Widocznie miałam odbyć taką drogę… Nie spotkałam programu, który łączyłby w sobie te wszystkie elementy. Dlatego właśnie, na bazie osobistych doświadczeń i zdobytej wiedzy, stworzyłam programy terapeutyczno-rozwojowe pozwalające krok po kroku przejść drogę do stania się Świadomym, Spełnionym Dorosłym, by czuć się Lekko ze Sobą każdego dnia i w każdym obszarze swojego życia.

A FORMALNIE TO U MNIE JEST TAK

Przez te paręnaście lat ukończyłam kilkanaście szkół, kursów i szkoleń, m.in. Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, Wydział pedagogiki, Szkołę Train the trainer, Szkołę Analizy Transakcyjnej, Integrative Presence (Program certyfikacyjny Integrującej Obecności), Szkołę Taunus-Institut für Stilles Familienstellen (Szkoła cichych ustawień rodzin metodą B. Hellingera), Dwuletnią szkołę psychologii zorientowanej na proces (Porocesswork) w placówce rekomendowanej przez International Association for Porcess Oriented Psychology, Karl Dawson EFT Master & Matrix Reimprinting Akademy – Kurs dla praktyków, Kurs prowadzenia grup wsparcia, Kurs grupowego rozwiązywania problemów z technikami moderacyjnymi, Recall Healing (Totalna biologia), poziom I-II + szkolenia tematyczne ,Theta Healing, poziom Basic.

I nadal poszerzam swoje kompetencje…

TO PRZYNIOSŁO MI KILKA TYTUŁÓW:

  • Certyfikowana Terapeutka Cichych Ustawień Rodzin Berta Hellingera
  • Certyfikowana Trenerka Technik Wolności Emocjonalnej EFT
  • Absolwentka Szkoły Analizy Transakcyjnej
  • Absolwentka Dwuletniej szkoły Psychologii Zorientowanej na Proces (Processwork) rekomendowanej przez International Association for Porcess Oriented Psychology,
  • Członkini Polskiego i Europejskiego Towarzystwa Analizy Transakcyjnej
  • Praktyczka pracy z rodem z uprawnieniami Generation Code® (Game for Diagnostic Purposes and Family Therapy)
  • Praktyczka Matrix Reimprinting
  • Certyfikowana Praktyczka i Nauczycielka Integrującej obecności z elementami oddechu
  • mgr Pedagogiki, Doradztwa zawodowego i Personalnego

Chcesz stać się Świadomym Spełnionym Dorosłym i żyć Lekko ze Sobą? Rusz ze mną w tę podróż!
Sprawdź, co dla Ciebie przygotowałam:

MENTAL SHIFT

Platforma rozwojowa

Ustawienia Systemowe

Warsztaty na żywo

TERAZ JA

Roczna Szkoła

Sesje 1:1

Praca indywidualna