ODKRYJ SWOJE OGRANICZAJĄCE PRZEKONANIA

I zrób kolejny krok do odzyskania swojej Kobiecej Mocy

DOŁĄCZ DO SZKOLENIA ONLINE

dedykowanego kobietom mieszkającym w Szwajcarii

Już 06.05.2022 r. odbędzie się wyjątkowy WEBINAR na żywo, dedytkowany kobietom mieszkającym w Szwajcarii, podczas którego: 

=

Odkryjesz swoje ograniczające przekonanie 

=

Nauczysz się je transformować 

=

I otworzysz się na nowe możliwości  

A wszystko po to, by zrobić świadomy krok ku prawdziwie spełnionemu życiu, w którym masz MOC! 

Webinar rozpocznie się za:

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)

TWOJA MOC JEST JUŻ W TOBIE

Twoja moc jest w Tobie zawsze, choć nie zawsze masz z nią kontakt. Aby żyć w pełni, realizować siebie i swoje marzenia, trzeba nam być w połączeniu ze swoją mocą. Ale nie zawsze jest to możliwe, bo coś nas blokuje. 

Jedną z kluczowych blokad, która sprawia, że trudno nam być w swojej mocy, to noszone od lat, nieświadome i ograniczające nas przekonania. To one kierują nami i naszymi życiowymi decyzjami. To one nie pozwalają nam iść tam, gdzie pragniemy. To one są naszymi kajdankami. 

Istnieje jednak sposób, aby je rozpuścić. Najpierw jednak trzeba nam je odkryć, a następnie transformować i zrobić jeszcze jeden krok, który zdradzę Ci podczas webinaru. 

Szczegóły webinaru

Termin webinaru

6 maja
godzina 19:19

Czas trwania

Spotkanie trwa ok. 2h

Jak dołączyć?

Link do zoom uzyskasz po zapisie

Odnajdź i zmień swoje ograniczające przekonanie! 
Połącz się ze swoją wewnętrzną MOCĄ. 
Żyj pełnią swoich możliwości! 

Nazywam się Ewa Kulesza – Bonarska 

Jestem trenerką wewnętrznej zmiany i holistyczną terapeutką. 

Moje kwalifikacje to: Certyfikowana Trenerka/ Terapeuta Technik Wolności Emocjonalnej EFT, Terapeutka Cichych Ustawień Rodzin Berta Hellinger’a, Nauczycielka Praktyki Świadomej Obecności, Absolwentka Szkoły Analizy Transakcyjnej, Członkini Polskiego i Europejskiego Towarzystwa Analizy Transakcyjnej, mgr Pedagogiki, Doradztwa zawodowego i Personalnego. 

Pracuję z klientami indywidualnie, prowadząc sesje online, warsztaty rozwojowe, grupę terapeutyczno-rozwojową w zakresie rozpoznawania i transformowania wstydu oraz kompleksowy program pracy z wewnętrznym dzieckiem. A od maja 2022 również Krąg Kobiet w Szwajcarii. 

Moją intencją jest wspierać kobiety w ich transformacji do prawdziwie spełnionego życia, w którym jest im po prostu Lekko ze Sobą. 

Prywatnie mieszkam w Szwajcarii. Jestem szczęśliwą mamą, żoną i spełnioną kobietą, która przeszła drogę od życia w lęku, poczuciu winy i byciu ciągle niewystarczająco dobrą, do życia w zaufaniu do tego, co ponad mną, szacunku do siebie, a to sprawiło, że nauczyłam się żyć Lekko ze Sobą i dziś wspieram w tym innych. 

Ewa Kulesza-Bonarska

DOŁĄCZ DO SZKOLENIA ONLINE
dedykowanego kobietom mieszkającym w Szwajcarii

Copyright © 2022 Ewa Kulesza-Bonarska